help_outline Skip to main content

National Board of Directors Members

This screen shows the members of the committee. Click on the member's name or photo to view their bio information (if enabled).
National President
Kew, VIC Australia  
Term Start Date: 5/30/2023
Term End Date: N/A
National Vice President
Warner, QLD Australia  
Term Start Date: 11/10/2016
Term End Date: N/A
National Treasurer
Bracken Ridge, QLD Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A
National Secretary
Lancefield , VIC Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A
National Director
Mordialloc, VIC Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A
National Director
Glenbrook, NSW Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A
National Director
Toronto, NSW Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A
National Director
Speers Point, NSW Australia  
Term Start Date: 12/12/2022
Term End Date: N/A
National Director
Manuka, ACT Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A
National Director
Ferntree Gully, VIC Australia  
Term Start Date: 11/28/2023
Term End Date: N/A